Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Kosztowa

Kosztowa, podkarpackie

  • 37 800 zł
  • 8 400 m²
  • 4,50 zł/m²

Zdjęcie

Arkadiusz Mazur

Skontaktuj się

Działka rolna Kosztowa

Kosztowa, podkarpackie

zaktualizowane:
11 maja 2026

37 800 zł

8 400 m²

4,50 zł/m²

Działka rolna Kosztowa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

37 800 zł 8 400 m² 4,50 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 37 800 zł (4,50 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: rolna, 8 400 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 72m; szerokość: 48m
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Źródło: biuro nieruchomości: EstateStreet Sp. z o.o., zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 524/5638/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działki rolno-leśne atrakcyjne ceny

Na sprzedaż działki rolno-leśne idealne dla rolników, inwestorów oraz osób szukających gruntu pod rekreację lub powiększenie gospodarstwa. Działki zadrzewione.

Dostępne nieruchomości:

1. Działka nr 1244 (LsIV), obręb Drohobyczka

- Powierzchnia: 0,84 ha
- Cena: 450 zł/ar
- Łączna cena: 37 800 zł
- Wymiary: 55,6 m 158 m
- Dojazd: droga polna

2. (...)

Agent

Arkadiusz Mazur

796 795...

796 795 278

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Arkadiusz Mazur

796 795...

796 795 278

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Arkadiusz Mazur

Zostaw telefon, oddzwonimy